kontaktLoveckému výcviku se věnuji od doby, kdy jsem si pořídila svého prvního výmarského ohaře - Cessy. Cess neměla průkaz původu a bylo opravdu velmi obtížné najít někoho, kdo by mi s loveckým výcvikem nepapíráčka pomohl. Takže hned od začátku jsem si musela hodně věcí nastudovat z knížek. Nakonec jsem ale našla jednu loveckou školu, kteří se nás ujali, za což jim dodnes patří můj velký dík. Na závěr výcviku jsem s Cessy vyhrála cvičné podzimní zkoušky. I když mi bylo velmi líto, že nás s Cess ze začátku nikdo nechtěl, nakonec to bylo dobré k tomu, že to, co jsem si nastudovala sama mi už nikdo nevzal a velmi mi to pomohlo k výcviku mých dalších psů. S Eliz už jsem hodně věcí zvládla sama, vyhrála jsem s ní memoriálové zkoušky vloh, kdy pod přísným zrakem rozhodčích získala plný počet bodů a svůj první titul CACT, s plným počtem bodů jsme se za hojné účasti dalších ohařů umístily na krásném 2. místě na klubových podzimních zkouškách (KKO), opět se zadáním titulu CACT... Na vyšší zkoušky mi pomáhala paní Olga Hrabáková, kterou považuji za TOP ve světě výcviku ohařů.

 

aisha vystavujePostupně se pak ke mě přidávali kamarádi, odchovánci, kamarádi kamarádů a kamarádi odchovánků, kterých jsem se ráda vždy ujala, protože lovecký výcvik ohařů se stal mým životním koníčkem, až jsem se rozhodla, že by bylo fajn pomoct s loveckým výcvikem ohařů i dalším lidem, kteří si své ohaře nepořídili jen jako kamarády a společníky, ale rádi by jim dali i to, co je pro ohaře nejvíc - lovecký výcvik, lovecké zkoušky a svět honů.  Mimo to, že jsem si tím splnila svůj životní sen mě velmi těší také to, že takřka denodenně poznávám nové úžasné lidi, ze kterých se stávají skvělí kamarádi. Kromě cvičení si tak užijeme i spoustu zábavy :)

 

MindiVýcviky pořádáme v Brně, zhruba jednou týdně a jednou měsíčně, vždy od pátku rána do neděle večera, se pak lovecky potkáváme na třídenním inzenzivním loveckém výcviku ohařů, který je vhodný pro zájemce z celé republiky. Jezdí k nám lidi z Prahy, Plzně, Českých Budějovic, Hradce Králové, Ostravy... A co cvičíme? Vše, co je třeba, od úplných základů poslušnoti, kdy k nám chodí lidé s tříměsíčními štěňátky, až po kompletní přípravu na zkoušky (učíme pejsky pracovat na poli, vystavovat a správně vypracovávat vypouštěnou zvěř, zvykáme pejsky na střelbu, učíme je aportovat, pracovat na vodě, v rákosí, v lese...). Upřednostňujeme lovecký výcvik přísně, ale po dobrém, respektujeme povahu pejsků, přistupujeme ke každému jednotlivě a hledáme, co je pro kterého pejska nejlepší metoda. Věříme, že to, co je správné a dobré pro jednoho, nemusí být správné a dobré pro jiné a individuální přístup považuji za to nejsprávnější řešení.

Zvažujete-li lovecký výcvik svého miláčka, napište mi e-mail nebo na facebook, kontakty najdete jak jinak, než v sekci "Kontakty" a já už se na vás i na vaše čtyřnohé kamarády moc těším :)

Upozornění:
Přihlášením se na naše výcvikové akce, jejich zaplacením a účastí na nich účastník stvrzuje, že je plně zodpovědný za svého psa na naších akcích a za škody svým psem způsobené ať už na majetku nebo zdraví jiných lidí či psů a nebude po pořadateli akce požadovat jakékoli plnění.

 

lv aisha aport lv ben vystavuje lv Bodi vystavuje lv hratky lv king aport lv Oli vystavuje lv sedou laska lv aisha aport lv shrek blbiny


 
Tvorba webu pro chovatele